Последната актуална информация на тази версия на МТИТС е от 19 октомври 2016 г.
Можете да достъпите новата версия, както и актуална информация от тук.
Министър Николина Ангелкова назначи нов изпълнителен директор на ИА „Проучване и поддържане на река Дунав“ 27.08.2014
Голям размер

Служебният министър на транспорта, информационните технологии и съобщенията Николина Ангелкова назначи за изпълнителен директор на ИА „Проучване и поддържане на река Дунав“ Павлин Цонев. Заповедта влиза в сила от утре, 28 август 2014 г.

Павлин Цонев е завършил ВНВМУ „Никола Вапцаров“ – Варна, като инженер корабоводител. През 1994 г. завършва и специалността машинен инженер в Русенския университет „Ангел Кънчев“. Павлин Цонев започва кариерата си през 1981 г., като офицер от Военноморския флот. През 1987 г. той започва работа в „Хан Кубрат“ АД, като инженер технолог, а през 1992 г. става изпълнителен директор на фирмата. От 1996 г. до 2011 г. е капитан на кораб към БРП АД. От 2011 до 2013 г. Павлин Цонев е изпълнителен директор на ИА „Проучване и поддържане на река Дунав“.

От днес, за нов член на Управителния съвет на ДП „Пристанищна инфраструктура“ е назначена Десислава Димитрова, на мястото на Светослав Мичев.

Десислава Димитрова е завършила висшето си образование в Университета за национално и световно стопанство – София, като последователно придобива степен бакалавър по „Икономика на транспорта“, магистър по „Маркетинг“ и магистър по „Международни икономически отношения“. От 2010 г. до 2012 г. е завършила програма за развитие на лидерските умения в университета в Шефилд /The University of Sheffield, CITY College, Executive education center/. От 2002 г. до сега заема различни ръководни позиции в Мобилтел ЕАД. От 2000 г. до 2002 г. е била началник на отдел „Транспорт и логистика“ в Леон Транс ЕООД.

Доц. д-р Георги Димитров е назначен за нов член на Управителния съвет на ДП „Ръководство на въздушното движение“. Той заема мястото на Антон Джаджев.

Георги Димитров е завършил право в СУ „Св. Климент Охридски“ и е защитил докторантура по право в Католическият университет Льовен, Белгия. Георги Димитров има богата преподавателска кариера. В момента е доцент в Университета по библиотекознание и информационни технологии – София и в Българската академия на науките, Лаборатория по компютърна вирусология – София. Преподава и в СУ „Св. Климент Охридски“, Технически университет – София, Великотърновски университет „Св. Св. Кирил и Методий“, Център за обучение на адвокати „Кръстю Цончев“. От 1993 г. има професионален опит в областта на юридическите услуги. Член е на редица международни професионални организации, както и на различни експертни структури. Участвал е и в изготвянето на редица законодателни проекти. Автор и съавтор е на монографични трудове, книги, статии и публикации в сферата на правото и информационните технологии.

  • КОНЦЕСИЯ НА ЛЕТИЩЕ СОФИЯ
  • Концесии – актуално
  • е-услуги
  • Оперативна програма "Транспорт" 2007-2013
  • 940 9400
  • 150-години МСД
  • Обществен съвет
  • Стратегия за пътна безопасност
  • БДЖ онлайн продажби
  • Национална стратегия за развитието на широколентовия достъп
  • Цифрова програма за Европа
  • Открито управление
  • Отворени данни
  • Общоевропейски телефонни номера 116
Архив - Март
Пон Вт Ср Чет Пет Съб Нед
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Новини

Пощенска карта в колекционерски тираж отбелязва 120 години българското морско търговско корабоплаване
Министър Московски откри церемонията по случай 125-та годишнина на ТСВ
Министър Московски отвори офертите за концесия на пристанищен терминал „Бургас – Запад“ и на Централна жп гара Пловдив

Актуално за министерството

Предложения за отбелязване чрез пощенски марки и пощенски продукти на значими събития, годишнини и чествания през 2017 г.
Министерството на транспорта, информационните технологии и съобщенията е бенефициент по проект "Сътрудничество и координация по TEN-T коридорите от основната мрежа, преминаващи през България", финансиран по Многогодишната работна програма на Механизма за свързване на Европа
Резултати, одобрени от Управляващия комитет по TEN-T проект „Sea2Sea” за разработване на мултимодален коридор за товарни превози, свързващ Егейско с Черно море.

България в Шенген

{structural_funds}

SOLVIT

Вход в системата

RSS feed